ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Валерія Єгорова

Валерія Єгорова

Напередодні нового року школи Закарпатської області отримають нові 885 комп’ютерів та ліцензійне програмне забезпечення до них, повідомили  у прес-службі Закарпатської ОДА.

За словами експерта, об’єктивних причин сьогодні не виставляти ОПЗ на приватизацію немає, хоча, з економічної точки зору, для держави втрата ОПЗ — невигідна

НАК "Нафтогаз України" відреагував на пропозицію Росії щодо ціни на газ у 177 доларів за 1 тисячу кубометрів, зазначивши, що з поправкою на калорійність вона становитиме 182-183 долари, і компанія не вважає, що така ціна є нижче ринкової. 

За підсумками торгів 9 червня на світових фондових ринках спостерігався падіння практично всіх провідних світових індексів, за виключенням MEXICO BOLSA INDEX, BRAZIL BOVESPA STOCK IDX и FTSE MIB Index

Ціни на золото на міжнародному ринку скоригувалися, передає FotNews із посиланням на Fin.Biz.Ua.

У Дарницькому районі Києва чоловіку в алкогольному сп’янінні невідомий прострелив ногу з вогнепальної зброї.

Старшокласник однієї зі шкіл Києва розпилив перцевий балончик, внаслідок чого постраждало п’ятеро учнів.

В столиці волонтер в стані алкогольного сп’яніння необережно поводився з бойовою гранатою, в результаті чого йому відірвало три пальці.

На Московському мосту в Києві під автомобіль потрапив працівник КП “Київавтошляхміст”.

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на вечір 11 квітня залишився на рівні 8,440 млрд куб. м, передає FotNews з посиланням на дані Європейських операторів підземних газових сховищ (GSE).

Страница 1 из 6
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com