ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Павловський Максим

Павловський Максим

У грудня в одеській галереї “ХудПромо” відкрився проект “Імітація катарсису” художників, кураторів і організаторів Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва Freierfest Роми Громова та Діми Ерліха.

Цього вівторка, 29 листопада, близько 14.00 має відбутися відкриття громіздкого фасаду з металевої вагонки на Андріївському узвозі. 

Іран висловив готовність поставляти пальне у будь-якій кількості, все залежить тільки від української сторони.

Українські дипломати змогли оприлюднили список українців, які загинули в авіакатастрофі у Ростові-на-Дону.

Вторник, 16 Февраль 2016 11:53

Репер К.Ламар отримав 5 Grammy

Американський репер Кендрік Ламар отримав п’ять нагород Grammy на церемонії, яка зараз проходить в Лос-Анджелесі

В Україні у січні 2016 року у порівнянні з січнем 2015 року ціни виробників промислової продукції зросли на 21,2%. 

Колегія Державної інспекції з ядерного регулювання України (Держатомрегулювання) постановила визнати обґрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблоку №2 Южно-Української АЕС, проектний термін експлуатації якого сплив 12 травня 2015 року, до 31 грудня 2025 року. Про це  повідомили в прес-службі Енергоатому.

Президент України Петро Порошенко подякував президентам Литви Далі Грібаускайтє, Естонії Тоомасу Ільвесу та Латвії Раймондс Вейоніс за незмінну підтримку України, передає FotNews з посиланням на повідомленні П.Порошенка у Twitter.

За результатами опрацювання 100% протоколів районних ТВК, чинний мер Віталій Кличко переміг у другому турі виборів Київського міського голови з 392 тис. 614 голосами виборців. Про це під час брифінгу повідомив голова Київської міської територіальної виборчої комісії Анатолій Сульдін, передає кореспондент FotNews.

Страница 1 из 5
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com