ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Олег Канівець

Олег Канівець

На Рівненщині вчора застрелився 22-річний інспектор прикордонної служби відділу "Березове". 

Президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом заявив, що він домовився з грецьким прем’єром координувати зусилля щодо надання Україні "безвізу" і бажано щоб це відбулося вже цього літа. 

Для виплати компенсацій та допомог за бюджетною програмою “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” на рахунки управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів направлені кошти у сумі 1,57 млн грн. 

У столиці презентували фрагменти фільму “Гіркі жнива” (Bitter Harvest, Devil’s Harvest), першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття. 

Середня вартість квадратного метра в новобудовах Києва в травні 2016 року склала 22 600 грн за квадратний метр. 

На воді у Запорізькій області загинув 19-річний хлопець, передає FotNews з посиланням на ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Сьогодні акції на підтримку української льотчиці Надії Савченко відбулися у Харкові, Дніпропетровську та Парижі.

Київські будівельники занепокоєні тим, що все частіше псевдоактивісти приходять на законні будівельні майданчики та звинувачують їх у порушення та незаконності проведення робіт.

Україна під час окупації Росією Криму мала лише 5 тис. військовослужбовців, здатних виконувати бойові задачі. 

Страница 1 из 5
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com