ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 22 Июль 2018 15:12

В Кривому Розі сьогодні вперше відбувся "Марш Рівності" Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У "Марші рівності" брали участь близько 40 осіб.

Про це повідомляє FotNews з посиланням на КП в Україні.

У місті в зв'язку з заходом була перекрита вулиця Едуарда Фукса. Де і коли точно повинен був пройти "Марш рівності" не повідомлялось навіть журналістам. Їх зібрали на 8.00 в управлінні патрульної поліції, а потім підвезли до початку ходи.

У "Марші рівності" брали участь близько 40 осіб. Їх охороняли кілька сотень поліцейських.

Учасники маршу пройшли близько 100 метрів. Вони несли плакати: "Веселка в очах небес", "Рівність", "Веселку в кожне серце" і подібне.

У представників місцевого ЛГБТ-спільноти були побоювання за свою безпеку, тому багато хто не прийшли. Однак все пройшло гладко. Моніторити ситуацію навіть прибула спеціальна місія ОБСЄ.

"Ми хочемо показати людям проблеми, які є у нас і хочемо закликати інших до діалогу. Ми не хочемо робити провокацій, ми хочемо діалогу і готові допомагати іншим також вирішувати проблеми, - сказав голова руху "Крівбасспрайд" Борис Злотченко.

Прочитано 32 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com