ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 20 Декабрь 2016 13:35

На новорічні свята зі Львова до Києва курсуватиме додатковий поїзд

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На новорічні свята “Укрзалізниця” призначила курсування додаткового поїзда № 252 Львів — Київ, який здійснить рейси 29 та 30 грудня. 

Про це повідомили в прес-службі Укрзалізниці.

Додатковий поїзд № 252 Львів — Київ відправиться зі Львова 29, 30 грудня о 13:10 та прибуде до Києва наступного дня о 00:08.

Поїзд робитиме зупинки у Тернополі, Підволочиську, Хмельницькому, Вінниці та Козятині.

Загалом на новорічні та різдвяні свята “Укрзалізниця” вже призначила 27 додаткових поїздів у різних напрямках, у яких запропоновала пасажирам понад 255 тис. місць у поїздах.

Прочитано 3122 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com