ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 10:17

Люди у Кропивницькому влаштували мітинг проти закриття лікарні в області Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На площі Героїв Майдану перед ОДА у Кропивницькому близько півсотні людей влаштували мітинг проти закриття лікарні у м. Гайворон.

За словами активіста Володимира Пилипишина, після закриття ЦРЛ місцеві жителі будуть змушені їхати у м.Голованівськ за 50 км.


"Говорять, що громади все будуть вирішувати. А нас хтось запитав, чи хочемо ми закриття закладу? На нашу думку, все робиться для того, щоб люди вимирали", - сказав активіст.

Також він додав, що в закладі працюють спеціалісти, хоча сама лікарня в жахливому стані через погане фінансування. В цьому приміщенні, за його словами, обіцяють облаштовувати квартири для бійців АТО, хоча у Гайвороні є 5-поверхова недобудова.

Прочитано 3118 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com