ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 10:16

На Андріївському узвозі відкриють чорний металевий фасад Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Цього вівторка, 29 листопада, близько 14.00 має відбутися відкриття громіздкого фасаду з металевої вагонки на Андріївському узвозі. 

Про це йдеться в повідомленні громади Андріївського узвозу у Facebook


“Поки йшло будівництво, всі були переконані, що фасад тимчасовий, „монтажний“. Але підходить час відкриття і завісу підняли. Виявилося, що будівлю театру, розташованого в серці старовинного Києва після реконструкції планують запустити в такому вигляді,” — проінформувала організація.
“Те, що ми сьогодні побачили — це дизайн крематорію, промислової вентиляційної системи. Або 1-2 блоку ЧАЕС, — які радянські інженери і архітектори також реалізували за допомогою чорних кубічних будівель, але ніяк не театру, розташованого на старовинній, найтуристичнішій вулиці столиці України,” — йдеться в повідомленні.
Джерело також порівнює дану споруду з “енергоблоком”, “театром-монстром”.

Крім того, в організації зазначають, що конструкція, котра м’яко не вписується в архітектуру Андріївського узвозу може зашкодити міжнародному іміджу Києва і всій Україні, адже саме за центральними туристичними вулицями столиці гості країни і міста складають свою думку про Київ і країну в цілому.

Нагадаємо, що з 25 червня Андріївський узвіз у Києві став пішохідним.

Прочитано 3162 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com