ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 28 Октябрь 2016 11:25

Київрада скасувала рішення щодо виділення коштів на Євробачення-2017

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Київська міська рада скасувала всі рішення, проголосовані 27 жовтня, через голосування сторонньої особи. Серед скасованих рішень, зокрема, й питання закладення 200 млн грн на проведення Євробачення-2017.  

передає FotNews з посиланням на прес-службу Київради.
“Таке рішення прийнято, оскільки було виявлено факт неправомірного голосування сторонньою особою. Відповідно, проголосовані питання не можуть бути легітимними”, — йдеться в повідомленні.
Окрім цього було скасовано й інші рішення: про виділення 7 млн грн. Підгірцівській сільраді на ремонт доріг, створення Управління з питань децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, про закриття до 2018 року полігону твердих побутових відходів у Підгірцях, щодо стипендій 100 дітям від Київради та про побудову дитсадку на Осокорках.
Як повідомляв FotNews, Київрада скасувала всі проголосовані сьогодні рішення.
Нагадаємо, Київрада заклала 200 млн грн на проведення Євробачення-2017.

Прочитано 3232 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com