ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 25 Октябрь 2016 08:47

Славутич готує проект для Книги рекордів Гіннеса

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У місті Славутич, який збудували для евакуйованих після аварії на Чорнобильській АЕС, триває акція Made in Slavutych. Її мета — внести місто до Книги рекордів Гіннеса. В рамках проекту проводять конкурс на кращу ідею для рекорду. 

передає FotNews з посиланням на Сultprostir.
“Це має бути щось спільне, щоб усі знали, що рекорд поставлений спільними зусиллями, Можливо, Славутич надихне й інші міста. Можливо, нам вдасться довести, що робити щось разом і досі має сенс,” — зазначає ініціаторка проекту Катержнина Шеда.
В результаті першого туру конкурсу відібрали вісім ідей. Серед них — живий ланцюг, який “обійме” все місто, найбільший у світі пікнік, зйомки фільму з найбільшою кількістю режисерів і учасників та інші. А 8-річна мешканка Славутича запропонувала “випити разом”. За словами організаторів, вона не уточнювала, що саме мають випити славутчани і скільки їх має бути для встановлення рекорду.
Наразі розпочався другий етап конкурсу, який триватиме до 30 листопада. Запропонувати свою ідею рекорду може кожен охочий на сайті проекту. Переможця визначать у січні 2017 року, а його рекорд поставлять у червні.

Прочитано 3217 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com