ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Вторник, 18 Октябрь 2016 09:32

Наявне населення України скоротилась за рік на понад 163 тис.осіб Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Наявне населення України станом на перше вересня 2016 року в порівнянні з першим вереснем 2015 року, тобто за рік, скоротилось на 163,3 тис.осіб. 

Про це свідчать дані Держстатистики, передає FotNews.
За даними Держстатистики, станом на перше вересня 2016 року, чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, скоротилась на 163,3 тис осіб до 42 млн 642,4 тис. осіб, тоді як станом на перше вересня 2015 року чисельність наявного населення становила 42 млн 805,7 тис. осіб.
Водночас, упродовж січня—серпня 2016 року, тобто з початку поточного року, чисельність населення України (без частини зони проведення антитерористичної операції) зменшилася на 118,1 тис. осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна очолила список країн з найбільшою кількістю смертей від забрудненого повітря
У відомстві зазначили, що перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених залишається суттєвим, так на кожні 100 померлих — 68 живонароджених (без частини зони проведення антитерористичної операції).
Додамо, що дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя, без частини зони проведення антитерористичної операції, інформація сформована на основі наявних адміністративних даних щодо зміни реєстрації місця проживання.
Як повідомляв FotNews, станом на перше липня 2016 року в порівнянні з першим липнем 2015 року чисельність наявного населення України (за оцінкою) зменшилася на 160,039 тис. осіб або на 0,4%.

Прочитано 3125 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com