ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 17 Октябрь 2016 10:19

Станом на сьогодні 100% об’єктів Житомира підключено до опалення Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Станом на сьогодні 100 відсотків об’єктів Житомира вже підключені до теплопостачання. 

Про це кореспонденту FotNews повідомив директор “Житомиртеплокомуненерго” Дмитро Рогожин.
За його словами, проблема із реструктуризацією боргів “Житомиртеплокомуненерго” перед НАК “Нафтогаз” повністю вирішена, місто отримало ліміти на газ і може працювати у штатному режимі.
“Проблем у нас вже немає. 100 відсотків міста вже підключені до тепломережі, звичайно, що ще є пориви, але вони ліквідовуються, тому у нас все нормально”, — повідомив Д.Рогожин.
Нагадаємо, що опалювальний сезон у Житомирі, згідно із рішенням виконкому міської ради, мав розпочатись 11 жовтня для об’єктів соціальної сфери та 12 жовтня для житлового фонду, проте через проблему із реструктуризацією боргу “Житомиртеплокомуненерго” перед НАК “Нафтогаз” підключення житомирських осель до тепла затягнулось.

Прочитано 3078 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com