ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 12 Октябрь 2016 14:37

Спецгрупа планує до 20 жовтня провести експертизи щодо причин обвалу в школі у Василькові

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Спеціальна робоча група до 20 жовтня планує провести відповідні експертизи щодо причин руйнування будівельних конструкцій у школі в Василькові. 

Про це FotNews повідомили в прес-службі виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе.
“Комісія, що була створена для розслідування цієї ситуації, постановила в термін до 20 жовтня провести відповідні експертизи щодо причин руйнування будівельних конструкцій спеціальною робочою групою у складі представників ДСНС України у Київській області, Національної поліції, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Управління держохорони праці”, — сказано у повідомленні.
Нагадаємо, 11 жовтня близько 10 години ранку в школі у Василькові сталося обвалення трьох поверхів будівлі. У результаті аварії ніхто з дітей не постраждав.
Як повідомляв FotNews, розбір завалу в загальноосвітній школі №6 у Василькові, де сталося обрушення зовнішньої стіни, завершено напередодні о 23:12.
Раніше повідомлялось, що спеціальна комісія, що аналізуватиме інцидент з обвалом фасадної стіни у середній школі №6 у Василькові на Київщині, працюватиме до 15 жовтня.

Прочитано 593 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com