ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 15 Июль 2016 10:57

Ю.Луценко очікує, що експертизу щодо трагедії в Іловайську буде завершено у серпні

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє, що експертизу щодо трагедії в Іловайську буде завершено у серпні. 

Про це він заявив під час пленарного засідання у п’ятницю, передає кореспондент FotNews.
Він зазначив, що наразі триває розслідування причин трагедії. Очільник ГПУ закликав голову парламенту сприяти у наданні допуску депутатам до державної таємниці задля пришвидшення розслідування.

“Органи прокуратури, наскільки це дозволено Кримінальним процесуальним кодексом, максимально відкриті та прозорі для суспільства в частині висвітлення ходу та результатів розслідування проваджень, особливо, таких резонансних, як це”, — сказав Генпрокурор.

За його словами, наразі на завершальному етапі перебуває проведення судової комплексної комісійної військової експертизи, закінчення якої очікується у першій половині серпня.

“На основі документів експерти встановили, хто і як командував військами на даному напрямку. Хто віддавав накази і хто не віддав життєво-необхідних наказів. Експерти завершують свою роботу”, — додав Ю.Луценко.
Прочитано 296 раз Последнее изменение Вторник, 09 Август 2016 14:24

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com