ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 30 Октябрь 2015 13:00

У Вінниці пройде конкурс бороданів

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Перший барбес-фестиваль "Борода Мусі Коцюбинського" відбудеться в листопаді в межах відразу двох фестів, повідомив FotNews організатор заходу Олександр Шемет.

"Поки на втілення ідеї в життя чиновники шукають гроші, всі цікаві бородані Вінниці гуртуються у Фейсбуці в спільноті "Вінниця з бородою", — сказав вінницький шоумен із натуральною бородою.


Фестиваль вирішили присвятити найвідомішому вінницькому бороданю — Михайлу Коцюбинському.


"Муся — це домашнє лагідне прізвисько Михайла Коцюбинського. Тому було б доречно провести фестиваль прямісінько на території музею Михайла Коцюбинського", — пояснив Олександр Шемет.


У програмі фестивалю різні конкурси, наприклад, на найдовшу бороду у Вінниці, конкурс бородатих анекдотів, фотосесії бороданів, інсталяції, виставки тощо.


У Давньому Єгипті право носити бороду мали тільки фараони. Але їхні бороди були штучними. Всі інші мали обов'язково голитися. Накладну бороду перевивали золотими нитками і підв'язували шнурками.

Традиційно вона була схожа на котячий хвіст. А давні асирійці, шумери та перси всі без винятку носили бороди.

Прочитано 1442 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com