ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 05 Сентябрь 2015 11:07

Сьогодні стартує конкурсний відбір місцевих прокурорів

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Конкурсний відбір місцевих прокурорів стартує з 5 вересня.

Про це напередодні повідомив заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, передає FotNews.


"З 5 вересня починається конкурсний відбір у п'яти регіональних центрах України",- повідомив Д.Сакварелідзе. Від додав, що до процесу долучені ІТ фахівці та міжнародні спостерігачі.


"Наша головна мета дати висококваліфікованим українцям зайняти високі посади. Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті ГПУ,- повідомив він.


Як повідомляв FotNews, тестування для кандидатів на посади в місцевих прокуратурах проведуть в п'яти містах до 13 вересня.


В ГПУ затвердили графік проведення першого етапу відкритого чотирирівневого конкурсного відбору — тестування на знання законодавчої бази.


Професійний тест буде проходити у відповідних регіональних центрах: У Києві— 5, 6, 7, 8 вересня; у м. Дніпропетровськ — 5, 6, 7 вересня; у м. Харкові 5, 6, 12, 13 вересня;У Львові — 5, 6 вересня; в Одесі — 5, 6, 7 вересня.

Прочитано 1344 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com