ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 645

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 647

Україна online

Глава Національного банку України Яків Смолій отримав у червні 453 тисячі 418 гривень заробітної плати, пише FotNews з посиланням на Експрес-онлайн

У "Марші рівності" брали участь близько 40 осіб.

Юридична особа Національна поліція України та Закон України “Про Національну поліцію” вступають у свої повноваження

Пятница, 30 Октябрь 2015 13:00

У Вінниці пройде конкурс бороданів

Автор

Перший барбес-фестиваль "Борода Мусі Коцюбинського" відбудеться в листопаді в межах відразу двох фестів, повідомив FotNews організатор заходу Олександр Шемет.

«Поки верхи не бачать низи цим користуються». Перша думка котра виникає тоді, коли ознайомлюєшся зі списками депутатів від партій до місцевих рад.Радикальна партія Олега Ляшка неодноразово виділялась своїми кандидатами на фоні інших політичних сил. Не виключенням із правил стало також маленьке містечко Ніжин на Чернігівщині.

Конкурсний відбір місцевих прокурорів стартує з 5 вересня.

Громадяни нашої держави продовжують щоденно зіштовхуватися з проявами корупції  та свавілля з боку працівників правоохоронних органів.

Директор санаторію ім. Горького Тетяна Малихіна опублікувала відкритий лист голові ОДА Михайлу Саакашвілі.

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com