ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Юрій Луценко

Юрій Луценко

Вчора військовою прокуратурою Луганського гарнізону спільно з обласною Нацполіцією задокументовано в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Луганській області Є. Коржа, який через двох посередників вимагав та отримав хабар 500 тис. грн. від громадянина України за сприяння у виділенні земельних ділянок загальною площею 225 га.

Вибори місцевих депутатів стали останнім етапом перезавантаження влади після Майдану.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін на наступному пленарному тижні Верховної Ради України (ВРУ) має намір прийти в парламент та звернутися до народних депутатів. 

«В 2006 мого заступника по МВС Г. Москаля перекинули на губернатора кризової Луганської області»

«Проект змін до Конституції країни в перехідних ( а значить - тимчасових) положеннях визначає особливий статус Донбасу, який описується окремим законом»


«Затримання двох військовослужбовців ГРУ РФ для всього світу стало черговим доказом російської агресії на український Донбас»

Для отримання безвізового режиму був розроблений план заходів, які має пройти Україна. В найбільшій мірі це стосується змін у міграційній царині. На жаль, Міграційна служба не виконала цих завдань. Про це голова фракції партії "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко сказав в ефірі "5 каналу"

«Турбулентність у ВР останніх тижнів великою мірою викликана тим, що понад місяць не збиралася Рада коаліції»

«Міхеїл Саакашвілі сказав, що в української влади немає волі до реформ»

Страница 1 из 2
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com