ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 14 Март 2015 12:45

Фірсов: В Донецьку сталася трагедія, що поклала початок повномасштабного терору Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Пройшов рік з дня проведення проукраїнського мітингу в Донецьку. Тоді патріотичний рух набирало обертів, і здавалося що ось-ось ситуація зламається.»

Таку думку висловив на своїй сторінці в фейсбук народний депутат Єгор Фірсов


«Українці Донецька могли придушити числом місцеву вату і гастролерів, нам не вистачило, мабуть, декількох тижнів. Можливо, 13 березня 2015 року - найжахливіший день, який я пережив: розлючений натовп закидала камінням, пляшками і петардами хлопців які охороняли мітинг. Їх взяли в кільце менти, немов "нате - вбивайте, ми їх спіймали!". Натовп біснуватих кричала в один голос "на коліна", "на коліна".

На коліна так ніхто і не став. Хоча хлопці, які опинилися в оточенні, пройшли через пекло! У одного була на лобі гематома з кулак, іншому розсікли голову ... Того вечора вбили Діму Чернявського, вдарили ножем у спину ... Коли поранених намагалася вивезти "швидка", кілька десятків виродків кинулися за нею, закидаючи камінням і кричачи іншим, щоб ті перегородили дорогу машині. Більш жахливі події відбувалися тільки на Майдані в Києві.


Мітинг 13 березня був найбільш організованим і він давав надію на український Донецьк. Якби не зрада «ментів» та місцевої влади, ми б скористалися цим шансом, але 13 березня сталася трагедія, що поклала початок повномасштабного терору»

Прочитано 1357 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com