ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 22 Июль 2018 17:08

В.Заружко: Селідоввугілля разом з профільним міністром саботують прийнятий закон ВР Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Селидове - шахтарське місто з сильними, працьовитими і відповідальними людьми, люблячими свій регіон всім серцем.

Написала на своїй сторінці в Facebook народний депутат Валерія Заружко

«Важливою подією в цьому регіоні став прийнятий під тиском нашої фракції законопроект 8362, який дасть можливість не тільки закрити заборгованості по заробітній платі, а й почати радикальні реформи у вугледобувній галузі країни. Ми в партії впевнені, що і цього мало. Для істотного поліпшення у вугільній промисловості необхідно прийняти розроблений депутатами нашої фракції законопроект "Купуй українське, плати українцям". Завдяки цьому законопроекту, держава змушена буде купувати тільки українське вугілля і піднімати вугледобувну промисловість, інвестуючи в її модернізацію. Завдяки «Промисловому пакету реформ», розробленому також Радикальною партією, ми зможемо домогтися стабільного економічного розвитку та підтримки вітчизняного виробника, а це значить стабільної роботи і гідної зарплати кожного українця» - заявила нардеп.

Також Заружко додала, що не дивлячись на прийнятий законопроет, влада продовжує його саботувати, а профільні міністри не реагувати на нього:

«І знову про державне підприємство «Селідоввугілля»!Ми домоглася прийняття законопроекту. Нагадаю, що це був останній законопроект, проголосований в день закриття сесії Верховної Ради. Ми дуже поспішали прийняти цей законопроект, прекрасно розуміючи як складно буде людям, які вже мають багатомісячну заборгованість, чекати заробітну плату ще за кілька місяців, не маючи елементарних засобів до існування. АЛЕ! На сьогоднішній день гірникам зарплату так і не виплатили. Профільний міністр не виходить на зв'язок, а новопризначений генеральний директор ДП «Селідоввугілля» розводить руками. Запевняю всіх причетних, хто не відчуває своєї відповідальності за відбувається з шахтарями ситуацію, що ми тримаємо питання на контролі і будемо продовжувати нашу боротьбу, поки питання своєчасної виплати зарплати гірники не буде позитивно і безповоротно вирішене!» - додала Валерія.
Прочитано 134 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com