ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Четверг, 19 Июль 2018 19:22

О.Ляшко: Ніж у спину від «партнерів» Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Єврокомісія ввела додатковий збір 25% на виготовлену в Україні металургійну продукцію.Чому єврочиновники так підступно зробили? Бо їм треба тільки наш дешевий металобрухт, а не готова продукція»

Таку думку на своїй сторінці в Facebook виразив лідер Радикальної партії Олег Ляшко

«А коли наша команда добилася ухвалення закону про підвищене мито на вивіз металобрухту, Єврокомісія тиснула, щоб його скасували. Їм це не вдалося, тому вони мстяться нашим виробникам - розпочали сумнівне розслідування і запровадили мита. Через такі дурні рішення насамперед постраждають 300 тисяч українців, які працюють у гірничо-металургійній галузі - жителі Запоріжжя, Маріуполя, Дніпра, Кам‘янського, Кривого Рогу, Авдіївки і багатьох інших. Постраждає кожен українець, тому що обмеження продажу нашої продукції - це зменшення валютної виручки, нестабільна гривня і ціни. Я вимагаю від влади у переговорах із закордонними партнерами жорстко відстоювати інтереси національного виробництва і робочі місця українців. Уряд повинен вимагати від Єврокомісії скасування антиукраїнських рішень, або зробити дзеркальні кроки до продукції європейських виробників. Треба вимагати і перегляду угоди з Євросоюзом, скасування принизливих квот і мита. Також прийняття нашого закону «Купуй українське, плати українцям!» стимулюватиме радикальний розвиток внутрішнього ринку і нові великі замовленнями нашим виробникам, щоб вони менше залежали від чванливих єврочиновників. Захист людей праці – мій святий обов’язок! Я зроблю усе можливе, щоб українці мали роботу і достойну зарплату в Україні» - додав політик.
Прочитано 64 раз Последнее изменение Четверг, 19 Июль 2018 19:24

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com