ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 25 Октябрь 2017 14:05

О.Ляшко: Тільки масштабна енергомодернізація, а не європейські тарифи вирішать проблему енергозалежності України

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Тільки масштабна енергомодернізація, а не європейські тарифи при африканських заробітних платах вирішить проблему енергозалежності України і кожного українця!

Таку думку на своїй сторінці в facebook виразив лідер Радикальної партії Олег Ляшко

«Для мене також очевидно, що субсидії - не вихід. Вони лише консервують та маскують енергозалежність і бідність населення!
Необхідно запроваджувати енергоощадні рішення - модернізувати генеруючи потужності й теплотраси, міняти котли, утеплювати стіни, ставити нові вікна, співфінансувати «теплі кредити» для людей. На енергомодернізацію через програму "теплих кредитів» та фонд енергоефективності в проекті Дербюджета-2018 уряд заклав лише 800 млн грн, тоді як на субсидії, які лише годують олігархів - 55 млрд грн. Це грабіж серед білого дня! Саме тому ми з моїм заступником з економічної політики Віктором Галасюком, командою РПЛ і однодумцями зареєстрували законопроект №7234 про забезпечення гарантованого фінансування масштабної енергомодернізації. Щоб на енергомодернізацію виділялось не менше ніж 10% від обсягів фінансування субсидій. Це єдино вірний шлях до енергонезалежності!» - додав політик.
Прочитано 444 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com