ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 22 Июнь 2017 12:40

О.Ляшко: Влада намагається створити не Конституційний суд, а новий філіал Адміністрації Президента Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Питання функціонування в Україні незалежного Конституційного суду надзвичайно важливе.

Таку заяву з трибуни Верховної Ради зробив лідер Радикальної партії Олег Ляшко


«В іншому випадку це буде не суд, а новий філіал Адміністрації Президента. Навіщо тратити гроші на утримання судів і щоб вони виконували вказівки Адміністрації. Радикальна партія подала свої пропозиції до даного законопроекту, і ми хочемо бачити чи враховані ці позиції.В першу чергу ми хочемо щоб Конкурсна комісія, яка обиратиме нових суддів Конституційного суду, базувалась на основі комітету з питань правової політики. Єдине що шкода, що в цьому комітеті працюють 17 депутатів із 30 із фракції БПП, тому фактично знову ж таки Порошенко матиме вплив на новообраних суддів, тому ми заперечуємо цьому і вимагаємо вилучити цю норму із законопроекту. По-друге, жоден як чиновник, так і суддя, а особливо Конституційного суду не має жодного права мати подвійне громадянство. В новому законі не прописана процедура позбавлення судді повноважень, якщо у нього виявиться подвійне громадянство. Також в законі добавлено норму в прикінцеві положення про зміну порядку обрання уповноваженого с прав людини. Ми категорично проти цього заперечуємо, тому що таким чином влада хоче в ручний режим обирати за допомогою кнопкодавів повноваженого голову з прав людини. У мене питання до Президента – навіщо вам все це? Вплив на Конституційний суд -ваш, Генеральний прокурор – ваш, СБУ – ваше, Уповноважений з прав людини – ваш. Це мені все нагадує сюжети із кінофільму «Свадьба в Малинівці», як Попандополо казав – це мені, це мені, це мені, а ось ці труси неношені тобі. Я закликаю Президента діяти виключно до статті 106 Конституції України, а не тільки в своїх меркантильних інтересах." - додав нардеп.
Прочитано 3145 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com