ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 20 Декабрь 2016 12:52

В.Галасюк: Радикальна партія ініціює замороження земельного податку на рівні попереднього року Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Для збереження виробничого потенціалу українських підприємств Радикальна партія ініціювала замороження земельного податку на рівні попереднього року без драконівської індексації на рівень інфляції»


Написав на своїй сторінці в фейсбук народний депутат від Радикальної партії Віктор Галасюк


«Питання зустріло шалений супротив з боку Мінфіну та тих можновладців, які не хочуть чути і розуміти українських виробників та підприємців.
І от щойно, завдяки залізній хватці Олега Ляшка, через нашу поправку вибороли на Податковому комітеті обмеження індексації земельного податку та орендної плати на землю для промисловості та підприємців, а також для аграріїв на рівні 6% на 2017 рік, незалежно від рівня інфляції. Нагадаю, що спочатку уряд взагалі хотів індексувати ці платежі підприємців на 15%, потім пропонували меншу індексацію, але теж не прийнятну для промисловців.
Сподіваюся, сьогодні Верховна Рада підтримає цю важливу норму, запропоновану РПЛ, в законопроекті №5132. Власну промисловість та підприємців треба підтримувати і плекати, а не витискати з них останні соки!» - додав нардеп.
Прочитано 3236 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com