ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 06 Декабрь 2016 15:24

О.Ляшко: Корупція Порошенка-Тимошенко-Оніщенка має бути розслідувана Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

"Сьогодні - 25 років з дня відновлення Збройних сил України. Фракція Радикальної партії вітає наших захисників. Кожен має нарешті зрозуміти просту істину: хто не годує свою армію - буде годувати чужу!"

Про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко

"Але армія, бійці, які на фронті захищають Україну – роблять це не для того, щоб країну грабували, щоб в сесійній залі займалися корупцією. Газовий олігарх Онищенко зробив явку з повинною про те, що за дорученням Президента Порошенка він платив за потрібні голосування 70 народним депутатам від 20 до 100 тисяч доларів. Щоб далі займатися корупцією і грабувати надра, Онищенко купив у Юлії Тимошенко за 5 мільйонів доларів посаду міністра екології, на яку призначив свого юриста Ігоря Шевченка. Останні півтора роки ми публічно повідомляли суспільство про політичну корупцію в парламенті, однак правоохоронні органи свідомо не реагували на ця факти. Плоди корупції влади сьогодні пожинають усі українців – у завищених тарифах на комуналку, у захмарній ціні на газ. Саме тому люди мають право знати, хто з депутатів, скільки і за які голосування брав гроші. Корупції у парламенті має бути покладений край. Ті, хто брав гроші - мають сидіти! Замовники - мають сидіти! Якщо ми не розірвемо це корупційне коло - не буде парламенту, не буде України" - додав він.
Прочитано 3292 раз Последнее изменение Вторник, 06 Декабрь 2016 15:28

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com