ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 10:53

Ю.Тимошенко: Для пана Ситника це буде тест на здатність боротися з корупцією Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Лідер «Батьківщини» та ошукані споживачі фінансових послуг сьогодні передали керівнику НАБУ Артему Ситнику заяву про вчинення кримінального правопорушення вищими керівниками держави. 

Юлія Тимошенко також передала до СБУ спеціальну заяву про вчинення кримінального правопорушення керівником НБУ Валерією Гонтаревою.


«Для пана Ситника це буде тест на здатність боротися з корупцією. Ми цінуємо його боротьбу з чиновниками середнього рівня, але поки він не почне боротьбу з очільниками корупції в Україні – Порошенком, Гройсманом, Яценюком, Гонтаревою – вся його діяльність буде виглядати як фейк», – заявила Тимошенко в інтерв’ю журналістам перед поданням заяви до НАБУ.

Голова партії повідомила, що у відповідній заяві, яку передано особисто в руки керівнику НАБУ, увага Ситника звертається на зловживання з боку керівника Фонду гарантування вкладів.

«У таких масштабах жоден попередній режим не забирав гроші у держави. Тому ми вимагаємо об’єктивного розслідування!» – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини також зауважила:

«Ми покладаємо останню надію на Національне антикорупційне бюро України, яке є новоствореною, сформованою на конкурсних засадах структурою і, як кажуть, може розібратися з корупцією».

Крім того, «Батьківщина» сьогодні передала до СБУ спеціальну заяву про вчинення кримінального правопорушення керівником НБУ Валерією Гонтаревою.

Як наголосила народний депутат, частка банків, які представляють країну-окупанта, в Україні зросла з 12 до 41%, і це Тимошенко назвала безпрецедентним фактом.

«Нам нарешті потрібно розслідувати, що робить Президент України, його бізнес-партнери – голова Національного банку Гонтарева та голова Фонду гарантування вкладів пан Ворушилін», – обурилася лідер «Батьківщини».

Політик також нагадала, що вчора, 23 листопада, провела спеціальну прес-конференцію, під час якої оприлюднила всі цифри і факти масштабної корупції в банківській системі, проте була спроба зірвати цей захід.

Тимошенко наголосила, що жодні провокації, які організовуються проти «Батьківщини», не злякають ні її особисто, ні команду політичної сили.

За словами Тимошенко, різницю, а це 350 млрд грн, корупціонери збираються собі покласти на офшорні рахунки.

Прочитано 2834 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com