ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 03 Ноябрь 2016 19:11

О.Ляшко: Хочемо чесне суспільство - треба починати з себе Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Декларації - важливий крок для очищення і перезавантаження суспільства»

Написав на своїй сторінці в фейсбук лідер Радикальної партії Олег Ляшко

« Але не може бути острівка чесності в морі безчестя. Не може бути чесного чиновника, коли виборець продає голос за 500 гривень, коли підприємець не платить податки. Тож наступний крок - нульова декларація для всіх громадян.

Чесність для мене - на першому місці. Тому я не буду, як дехто, вдавати з себе бідну церковну мишу, щоб сподобатися виборцям. За останні 10 років я офіційно заробив близько 1,2 млн дол, з яких чесно сплатив податки. Можу відзвітувати про походження кожної копійки. Тож не бачу потреби щось приховувати в декларації. Хочемо чесне суспільство - треба починати з себе»

Прочитано 2335 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com