ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Четверг, 09 Июнь 2016 20:53

Д.Силантьев: Відвідав еко-школу. За такими проектами майбутнє

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Під час свого візиту до Херсонської області відвідав еко-школу, або як її ще називають "зелену школу", в Антонівці.


Написав на своїй сторінці в фейсбук народний депутат від Радикальної партії Денис Силантьев


«Проект реалізується представництвом NEFCO (Nordic Environment Finance Corporation) в рамках проекту "Північна ініціатива гуманітарної підтримки і енергоефективності (Україна) - Збірні переносні будинку для соціальної інфраструктури в Україні".


Без перебільшень, революційний проект в сфері будівництва: дешевий, екологічно чистий, а найголовніше - енергоефективний підхід до будівництва об'єктів соціальної інфраструктури.


Система рекуперації повітря забезпечить комфортні температури для занять а будь-який час року.


Сонячні панелі, які розміщені на даху школи не тільки екологічно чистий спосіб електрифікації будівлі, а й розвантаження місцевих бюджетів від дуже великих статтею витрат. Гроші місцевих бюджетів зекономлені в такий спосіб можуть піти на інші цілі регіону, що дуже доречно в умовах занепаду економіки країни.


Під час відвідин "зеленої школи" у мене виникло питання: "А чи безпечна вона? Матеріали з яких зроблена школа це в основному дерево і теплоізоляційна вата - спалахує за секунди". Але і тут розробники проекту все продумали: школа має високий рівень пожежної безпеки, незважаючи на легковозгараючі матеріали.


Школа розрахована на 200 учнів, має читальний та актовий зали, туалети з душовими, 7 класів для занять і багато іншого. І все це може прослужити до ста років (проектний строк експлуатації будівлі) з можливістю щодо швидкої збірки на необхідному місці. За такими проектами майбутнє, а Ви як вважаєте?» - додав нардеп.

Прочитано 290 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com