ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 09 Июнь 2016 20:18

Ю.Тимошенко: «Батьківщина» оскаржить в судах «тарифні» рішення НКРЕКП Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

"Усі тарифні рішення, ухвалені сьогодні Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), «Батьківщина» оскаржить в судах"

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на засіданні НКРЕКП, під час якого тарифи на опалення для населення були підвищені удвічі: з 534 грн за 1 Гкал до 1043 грн за 1 Гкал.

«Ви не встановили економічно обґрунтований показник ціни на газ. Усе, що ви робите зараз, буде оскаржено в судах. За все це доведеться відповідати!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що ціна на газ для населення, яка впливає на тарифи на тепло і гарячу воду, встановлена на рівні ціни імпортного газу. При цьому для потреб населення насправді вистачає значно дешевшого газу власного видобутку.

«Рік тому заклали прогноз споживання від НКРЕКП 21,3 млрд кубометрів для населення. Українці реально спожили 17,2 млрд. Давайте порахуємо: в Україні видобувають 19,9 млрд кубометрів газу і 17,2 споживають громадяни на всі потреби. Його цілком вистачає. Скажіть, хто буде доплачувати людям за необґрунтовану ціну, яку встановили рік тому, коли розповідали, що українського газу не вистачає?» – заявила Юлія Тимошенко керівництву НКРЕКП.

Політик переконана: комісія має відповісти за завищені цифри, які були закладенні при формуванні тарифів для населення. Так само уряд вчинив незаконно, встановивши ціну на газ, оскільки відповідно до закону про КМУ така компетенція уряду не передбачена.

Лідер «Батьківщини» закликала уряд припинити оббирати свій народ через політику встановлення несправедливих тарифів.

«Давайте підрахуємо. Казахстан власний газ продає своїм громадянам за 82 долари. Країна-окупант Росія продає росіянам за 92 долари. У Грузії, яка не має газу власного видобуту, ціна на газ для населення – 223 долари за тисячу кубометрів і це вважається надвисокою ціною. Українцям власний газ продають за 285. Хто вам дав право знущатися над українцями?» – пояснила вона.

«У нас, на жаль, не залишається іншого виходу, ніж гнати в шию всіх цих нуворішів, всі ці корумповані «нові обличчя», які нищать Україну. Їм байдуже, що скажуть ЗМІ, що скажуть профспілки, які блокують НРКРЕКП. Нас зібрали тут всіх, щоб створити декорації. А рішення вони ухвалюють за вказівкою Президента Порошенка», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Прочитано 298 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com