ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 06 Ноябрь 2015 11:10

Є.Фірсов: В затриманні Корбана відсутня люба логіка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Один донецький журналіст сьогодні написав: «Неправильно ти дядько Корбан людей викрадав! Треба було тобі в «ДНР» йти, тоді б і голос твій був почутий, і амністували б».

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук народний депутат Єгор Фірсов


«Виходячи із заяв прокуратури і СБУ, Корбан розкрадав фонд який він заснував і спонсорував. Може формально там і є до чого причепитися, а логіка?


Далі, нібито, Корбан причетний до викрадення ригов - сепарів. Нагадаю, що рік тому викрадати Сепарів і везти в Дніпро - було, мало не національною ідеєю! А якби донецький губернатор також мав сміливість викрасти, а ще краще пристрелити, пару риго - Сепарів, то може і Донецьк залишився б нашим. Знову ж таки, формально і цей злочин, але тоді потрібно посадити, мало не всіх комбатів, по-іншому відстояти більшу частину Донбасу не вийшло б.


Я не розумію, чому терорист Аксьонов, який навесні 2014 тікав від людей Корбана в Крим, зараз повернувся і став мером Добропілля, а Корбан - відправився до в'язниці.
Чому мер Маріуполя Хотлубей, який писав листи Путіну і працював з окупантами, спокійно гуляє по вулицях міста?


Я не розумію, чому не затримують Бойко, який вкрав у країни 400 млн. доларів? Я не розумію, чому не проходять обшуки у Бакуліна, який брав участь у цій же афері? Вілкул, Ахметов, Кернес, Єфремов, Кононенко: до них, ні в кого питань немає?»

Прочитано 297 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com