ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 04 Октябрь 2015 11:57

Фірсов: СБУ повторила події у Врадіївці Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Співробітники СБУ здійснили напад на журналіста під час виконання. Прямо у центрі столиці»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук народний депутат Єгор Фірсов


«Цим журналістом виявився Михайло Ткач з програми «Схеми» з шановного «Радіо Свобода». Він знімав сюжет про шикарні авто, на яких їздять якраз вищі чини СБУ.
Що саме бридке в цій історії - так це те, що йому розбили камеру і заарештували під тим соусом, що він шпигун. Це фірмовий кремлівський стиль, так працює тільки ФСБ.
По-моєму, бити камери журналістам і заарештовувати їх прямо на вулиці за те, що вони просто виконують свою роботу - такого не дозволяли собі навіть «орли Якименко», коли Янукович був у зеніті могутності. Що далі? Будемо журналістів оголошувати «ворогами народу» і тими, хто «розгойдує човен»?


Вчорашній інцидент - це прямий наслідок затятого небажання влади, яка прийшла на Банкову на хвилі Майдану, бути дійсно відвертою, проводити реальні реформи та люстрацію. Замінюючи це все фікцією, піаром і красивою картинкою.


А виконавці такі віяння і запити зверху просікають дуже швидко. І починають реагувати відповідно. Наприклад, бити журналістів.


І це дуже небезпечний прецедент. І сигнал всьому суспільству, що влада забувається. Або дехто в СБУ чи МВС забув, з чого починалася Революція гідності? Нагадую, як людина, яка була на Майдані з перших днів - а ось саме з такого ж «бєспрєдєла» силовиків у Врадіївці..»

Прочитано 311 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com