ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 17 Сентябрь 2015 10:31

Фірсов: Пенсії або все ж таки реформи?

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Сьогодні нам належить голосування за закон про підвищення пенсій і зарплат»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук народний депутат Єгор Фірсов


«3 060. Як ви пам'ятаєте, з такою ініціативою нещодавно виступив уряд, а прем'єр Яценюк навіть записав відеозвернення, в якому вже розповів, кому і скільки хочуть додати.
Розумію, що зараз накликав на себе гнів простих громадян, розумію, що цю мою позицію будуть піднімати на звичайних зустрічах з людьми, але хочу сказати, що я не буду голосувати за цей закон.


Аргументую: я дуже добре розумію, що українцям зараз живеться дуже непросто, а особливо, важко пенсіонерам та бюджетникам (сам живу з пенсіонерами, які отримують мізерну пенсію), але зараз далеко не найкращий час займатися таким відвертим популізмом. Так, у бюджеті з'явилися зекономлені гроші і це чудово, але просто роздати їх на руки перед виборами, як знамениту «юліну тисячу» - досить дурний крок.


По-перше, давно вже доведено, що такі атракціони щедрості не підвищують добробут громадян, а тільки розкручують маховик інфляції, яка відразу зжирає всі надбавки.
По-друге, Арсеній Петрович неодноразово заявляв, що у нього «уряд камікадзе», яке буде приймати непопулярні, але потрібні для оздоровлення економіки заходи. Але як з цим узгоджується нинішній, відверто популістський, хід? Чим ця ініціатива Яценюка відрізняється від роздачі передвиборної гречки?


Я очікував, що «новий» прем'єр припинить порочну практику попередніх бездарних урядів, які подібними популістськими кроками загнали Україну в борги і довели, практично, до банкрутства. Але хвалена «уряд камікадзе» не знайшло нічого кращого, як взяти на озброєння тактику прем'єра Януковича зразка 2004 року.


Тоді, якщо пам'ятаєте, напередодні тих самих історичних виборів Віктор Федорович теж підвищував пенсії, бажаючи таким чином підгодувати пенсійний електорат. Замість того, щоб вкласти наявні гроші в реформи, ми збираємося їх просто проїсти. І це при тому, що грошей не вистачає ні на що, і ми змушені постійно просити кредити! Зовнішній борг України складає близько $ 70 млрд., А крім того, у нас мінус 10% ВВП і інфляція 45%.


Є безліч способів, як вкласти ці гроші і дійсно допомогти всій країні. Можна знизити податки для бізнесу. Можна, вкласти їх в енергоефективність. Можна, нарешті, побудувати автобани. А ми продовжуємо брати кредити і роздавати їх, все глибше грузнучи в кризі.


Ми багато разів говорили, що йдемо у владу робити непопулярні, болючі реформи і змінювати країну. Потрібно відповідати заявленим цілям. Тому, я не буду голосувати за популізм і закликаю колег знайти цим грошам розумніше застосування»

Прочитано 238 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com