ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 02 Июль 2015 10:27

Луценко: Мир з позиції сили краще ніж сила без шансів на мир

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Проект змін до Конституції країни в перехідних ( а значить - тимчасових) положеннях визначає особливий статус Донбасу, який описується окремим законом»


Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук народний депутат Юрій Луценко


«Чи правильно це? Так, правильно, бо загальноукраїнські закони зараз не діють на частині українського Донбасу. Інакше Україна має платити зарплату службовцям терористів, сплачувати за спожиту окупантами електроенергію та газ, ремонтувати зруйновані РФ будинки, мости та дороги.


Чи можна інакше? В принципі - так, можна розпочати наступ на окуповані райони. Але вуличні бої в мільйонних містах принесуть десятки тисяч загиблих. Припиниться політична і фінансова підтримка західних союзників. Відійдуть на далеке потім усі внутрішні реформи в країні.


Чи означає цей запис в Конституції автономію чи федералізацію? Ні, не означає. Окуповані території залишаються невід'ємною територією Української Держави. Поки що закон вводить лише особливий статус обрання місцевого самоврядування в тих районах. Фактично це означає визнання того факту, що вибори там відбудуться після припинення бойових дій та виведення окупаційних військ.


На цьому можна було б поставити крапку, але я особисто думаю, що треба піти далі і розширити закон про особливий статус, надавши право особливого режиму економічної діяльності районам Донецької та Луганської області, що знаходяться за лінією розмежування.


Мова йде про перехід на лінії розмежування до режиму економічного карантину. Ми купуватимемо в разі потреби вугіля і метал, а вони розпоряджатимуться заробленими коштами. Казали, що Донбас годує Україну? Тепер прогодуйте себе. І заодно відбудуйте все зруйноване не за кошт Києва, а з виручки тих, хто розвязав війну.
Такий підхід розбиває план Путіна, який хоче і далі виснажувати український держбюджет проблемами зруйнованого ним Донецька, Луганська, Горлівки і Макеєвки. Карантин швидко покаже хто із ху.


Не можете платити зарплати вчителям, лікарям і пенсії? Не можете поремонтувати житлофонд? Не можете оплатити спожитий газ, воду і тепло? Тоді складайте зброю і не заважайте відновити контроль над україно- російською ділянкою держкордону, ввести українські правоохоронні та інші державні структури. Тільки за цієї умови під жовто- блакитним прапором відновиться звичайний статус Донецької та Луганської областей.
Що буде на лінії зіткнення?


Там буде створена лінія карантину. Військові захищатимуть країну від диверсантів, фіскали - від контрабанди. Переміщення грузів із зони дозволятиметься виключно для суб'єктів господарювання, що сплачують податки в Україні. Ввіз товарів у зону залежатиме від військової і політичної ситуації.
Скільки часу це займе?


Думаю - рік, два. Саме стільки нам потрібно для відновлення росту української економіки. Болівар легше пройде цю круту дорогу реформ без тягаря влаштованої Кремлем і його сепаратистами донбаської розрухи.


За цей час під тиском економічних і політичних чинників у карантинній зоні мають відбутися кроки для реінтеграції. Будуть обрані за українськими законами депутати місцевих рад. Відновить свою діяльність українська поліція і прокуратура ( можливо - в режимі узгодження з органами самоврядування). Стануть на кордоні українські прикордонники і нацгвардійці.


Все буде по нашому. Мир з позиції сили краще ніж сила без шансів на мир»

Прочитано 442 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com