ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Віталій Маланчук

Віталій Маланчук

На посаду члена Національного агентства запобігання корупції претендують 16 кандидатів. 

Мережа АЗК ОККО відреагувала на рішення АМКУ, яким на компанію накладено штраф у розмірі 77 млн 880 тис. 872 грн. Дане рішення прийнято Комітетом за підсумками розслідування так званої “бензинової справи” щодо антиконкурентних дій операторів ринку пального.  

За словами експерта, сертифікація — це безперервний процес, який відбувається постійно, і будь-який сорт зерна має бути зареєстрованим і відповідним чином сертифікованим.

Проблема із сертифікацією зерна в Україні завдає не лише проблем фермерським господарствам та великим компаніям, але й значно підриває репутацію країни в цілому, особливо, коли в нашій продукції певні проблеми і невідповідності фіксують в іноземних країнах.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк переконаний, що Верховна Рада до кінця 2016 року ухвалить закон про спецконфіскацію. 

Ініціатива щодо передачі “Укртрансгазу” в управляння до наглядової ради “Нафтогазу” залишає ГТС у віданні того ж “Нафтогазу”. 

На початку грудня видавництво “П’яний корабель” випустить книгу творів музиканта і поета, лідера гурту The Doors Джима Моррісона під назвою “Американська молитва”.

У середмісті та на вулицях Дніпра, де розташована історична забудова, заборонять встановлювати кіоски. 

Среда, 28 Сентябрь 2016 10:11

Трапилося криваве ДТП у Броварах

Жахливе смертельне ДТП трапилося під Києвом у Броварах, неадекватний водій Пежо в селі Семиполках влаштував ДТП і на трьох колесах, з іскрами доїхав до Броварів, де врізався у вантажівку.

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 25 вересня збільшився до 14,010 млрд куб. м. 

Страница 1 из 19
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com