ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Олексій Оскер

Олексій Оскер

Голова ВГО "Євро Столиця"

Народний депутат 7-го скликання від ВО «Свобода» Олександр Мирний прокоментував журналістам нашої редакції FotNews призначення Порошенком членів нацкомісії при НКРЕКП, та запевнив, що любий контролюючий або регулюючий орган повинен робити в інтересах держави, а не груп посадовців, які мають вплив на нього:

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розкритикував таємний договір Уряду з міжнародним валютним фондом. 

«Так звані єврооптимісти вимагають від мене вибачень перед урядовцями, яких я назвав "урядовими даунами" за спроби скасувати наш мораторій на вивезення необробленого лісу-кругляку»

«Україна повинна об’єднатися і припинити панікувати. Необхідно зберігати спокій і бути відповідальними за власну долю та долю своєї держави»

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 11:38

Нами керують ідіоти – Олег Ляшко

«Які ідіоти керують нашою країною! Представник уряду запропонував в обмін на отримання безвізу добровільно прийняти в Україну мігрантів, від яких Євросоюз не знає, як здихатися.»

Понедельник, 31 Октябрь 2016 08:54

С.Вакарчук потрапив у землетрус в Італії

Лідер української групи "Океан Ельзи Святослав Вакарчук повідомив, що став свідком потужного землетрусу в Італії, який стався в неділю. 

Міжнародний валютний фонд вважає можливим те, що Україна зможе отримати черговий транш коштів за програмою співпраці цього року. 

У місті Славутич, який збудували для евакуйованих після аварії на Чорнобильській АЕС, триває акція Made in Slavutych. Її мета — внести місто до Книги рекордів Гіннеса. В рамках проекту проводять конкурс на кращу ідею для рекорду. 

Студія Image Pictures випустить новий український мультфільм “Клара” у 2017 році. 

Фільм “Волинь” не є твором кіномистецтва, а є декларацією позиції творців фільму щодо минулого і майбутнього стосунків польського й українського і народів, його перегляд не принесе справжнього порозуміння між сусідніми народами, а навпаки ініціюватиме діалог протилежного змісту.

Страница 1 из 45
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com