ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Пятница, 28 Февраль 2014 12:41

Програма уряду: люстрація правоохоронців та новий податковий кодекс

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Ключові задачі нового уряду Яценюка.

 

Вказаний ряд запланованих заходів на сайті ВО «Батьківщина» дає змогу мати уяву яким чином буде діяти новий Кабінет міністрів. Стосовно люстрації, якої вимагає весь Майдан було сказано наступне: «Проведення люстрації передусім правоохоронних органів та судів з метою очищення їх від тих, хто зловживав владою, порушував конституційні права людини і громадянина». Народне Віче на Майдані сприйняло не всіх новопризначених міністрів, і навіть враховуючи це, урядовці не наважились першочергово очистити власні лави.

 

Озвучена пропозиція поступового заміщення імпортного газу газом власного видобування та  істотне зменшення на цій основі потреб економіки в імпорті енергоресурсів. Це стратегічне питання для української економіки, промисловості, господарства.

Одним із рішень є прийняття (у короткостроковій перспективі) необхідних непопулярних  рішень щодо цін і тарифів, із запровадженням відповідних компенсаторних механізмів адресного характеру. 

 

Але оптимістичність додає мета - повернення капіталів, що перебувають та зареєстровані в Республіці Кіпр, офшорних зонах та інших юрисдикціях, які дозволяють незаконно уникати оподаткування в Україні, а також видання «Кодексу економічного зростання» (нова редакція Податкового кодексу).

Прочитано 851 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com