ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 14 Июнь 2015 10:23

Маганов: Проблема нації – відсутність патріотизму і любові до держави Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Частіше за все патріотизм нашого народу виражається в гучних лозунгах, патріотичних статусах і картинках в Facebook і, на жаль, на цьому він і закінчується»

Таку думку на своїй сторінці в фейсбук виразив громадський діяч та головний редактор Маганов Денис


«Більшість навіть не знає значення цього слова, а «запощуваня» символіки і державних символік вважає за круту тенденцію сьогодення. Невже тільки вчора в нас з’явились вишиванки, які сьогодні є майже в кожній оселі? Невже тільки вчора наш Прапор набув такого масштабу кольорів, які сьогодні використовує кожний виробник, починаючи від станка для гоління закінчуючи нижньою білизною?


Велика наша різниця між, наприклад, Америкою і нами в тому, що кожна людина там для себе вважає за честь віддати своє життя за державу, зберегти і розбудувати нові формати відносин в родинах та не виховати з молодого покоління патріотів методом «кнута і пряника», а привити любов до своєї держави, нації, щоб потім з високо піднятою головою нести її в світ.


У нас гучна історія, дуже натхненні і незалежні, на відміну від Росії, люди, ми вже не один раз боремось за свою свободу ціною наших же побратимів, і що отримуємо далі? Знову ті ж граблі тільки в іншій упаковці.


Кожен новий політик намагається переписати нашу історію під свій лад і скоро буде таке, що ми її зовсім забудемо…

 


Патріотизм – це механізм любові до держави, і якщо хоч одна з складових виходить з ладу, гине вся система… Кожен з нас повинен нести частинку України в своєму серці прикриваючи все це не за ширмою вишиванок, символік, статусів, популізму, а істинної, непідкупної, духовної любові.


Кожен з нас, будь то актор, політик, музикант, повар, пілот, вантажник, баба «Галя» з ринку повинні розуміти, що без їхньої частинки любові не буде цілої держави.
Україна любить своїх дітей, Україна оберігає своїх дітей, і Україна не винна в тому, що нездатна захищатись від своїх же дітей, які при владі, які нещадно ґвалтують її на протязі останніх 23 років.


Любіть свою Україну, поважайте свою історію, оберігайте своє майбутнє і боріться в першу чергу за жінку Україну, яка все це відчайдушно терпить…»

Прочитано 366 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com