ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 12 Июнь 2015 10:04

В Києві відкрились перші курси підготовки керівників прес-служб народних депутатів України Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Мой замок — мои правила!» - одна з феноменальних фраз із кінофільму «Король говорить», і таку ж саму політику підтримують народні обранці України.

На жаль, у нас зовсім відсутній культ розуміння між Владою і Народом і тому, частіше за все, такий «міст» порозуміння припадає будувати громовідвідним секретарям та помічникам депутатів. Більше за все найтяжча робота звалюється на плечі прес-секретарям, які доносять думки своїх покровителів до суспільства.
Саме через брак справжній професіоналів гострого та чіткого слова зі смачною начинкою в Києві відкрились перші в своєму роді курси підготовки «керівників прес-служб народних депутатів України»

Організаторами курсів виступила не мало відома в політичних колах ВГО «Євро Столиця». Як розповів нам заступник голови Маганов Денис ідея виникла, коли побачили випускників інших профільних курсів подібного напрямку.


«Коли після закінчення подібних курсів однієї із шкіл в Парламент на стажування потрапила жіночка, яка не знала різниці між депутатським запитом і зверненням, а на питання в чому полягає депутатська діяльність відповіла в «широкій діяльності», то перше що спало на думку, що вона тут робить?


Звичайно в кулуарах Парламенту сьогодні є різні люди, навіть представники позаземних рас існування, як вони самі себе називають, але якщо ми говоримо про професіоналів своєї справи, хотілось би бачити свідомих людей, які напевно знають з якою ціллю вони перебувають в Парламенті.


Як на мене, неможливо навчити чомусь велику кількість людей за малий проміжок часу, як це обіцяють в своїй рекламній компанії школи. До кожного повинен бути індивідуальний підхід, тому наша організація відмовилась від пишних рекламних обіцянок і груп по 50-100 чоловік. Ми ставимо за мету навчити, тому кожна група буде налічувати не більше 5 чоловік, щоб з кожним наші лектори могли особисто попрацювати» - прокоментував Маганов.

Також на відміну від більшості шкіл України, кожного подавшого заявку кандидата, комісія перевіряє і дає згоду на допуск до курсів чи його відсутність.


«Ревізійна комісія перевіряє кожного особисто: перевіряє документи, переписує паспортні дані, проводить співбесіду, дає творчі завдання. В першу чергу це зумовлено тим, що нажаль не кожен має хист до написання матеріалів, і вивчити з природженого повара безперспективного пілота ми не можемо собі дозволити. Всі наші слухачі курсів будуть проходити не просто стажування під куполом Верховної Ради, а особисто співпрацювати с народним обранцем, який буде за ним закріплений, тому якість, швидкість, чесність, працелюбність, наполегливість – це ті якості, які допоможуть потрапити в списки слухачів курсу, а надалі отримати омріяну роботу керівником прес-служби народного депутата України». – додав заступник.

Прочитано 412 раз Последнее изменение Пятница, 12 Июнь 2015 10:19

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com