ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 01 Апрель 2015 18:46

Спілка підприємців: Завтра нардеп Кишкар готує рейдерське захоплення Избранное

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Спілка підприємців міста Ніжина звернулась до громадськості, нардепів, правоохоронних органів з закликом захистити їх завтра від кривавого рейдерства з боку нардепа Кишкаря від «Самопомічі», який на днях прибув до Ніжина, де дав чітку вказівку, зі слів активістів і підприємців, силовим методом розігнати та загнати незламних 500 підприємців на приватний ринок, керівник якого, незаконно отримав на 50 років від мерії землю в свою власність.

«Нам погрожують особисто помічники нардепа і представники Ніжинської «Самопомочі», які мають кавказьку зовнішність, ходять в спортивному одязі, вимагають 250 тис. грн. і нагадують більше не тітушок, а кадирівців» - заявила активістка спілки підприємців м. Ніжина журналістам FotNews.


Спілка підприємців приносила прибуток в місцевий бюджет до 2 млн. грн., постачають допомогу в АТО та маючи свій волонтерський осередок. Незважаючи на революцію гідності, саму гідність, поки що приходиться продовжувати захищати від влади і депутатів.


На наше звернення до Авакова, жоден з 15 номерів телефону не відповів! Не відповідає, це і не дивно, адже на те вони і факси.


Більш того, в приймальні Міністра, куди ми спромоглися додзвонитися за допомогою народного депутата від Радикальної партії через службовий телефон нам відповіли, щоб ми не займали лінію. Ось така у нас «змінена» правоохоронна система. Не проблема щоб вона захистила, проблема до неї додзвонитись.


В приймальні народного депутата Кишкаря, на прохання журналістів прокоментувати завтрашню можливу ситуацію в місті Ніжині, помічниця нардепа відповіла, що з підприємцями спілкуватися не бажає і вважає завтрашній силовий розгін законним та справедливою відповіддю підприємцям на їх непокору місцевій владі.


Самі правоохоронці міста Ніжина, обурені даною ситуацією і не хочуть в неї втручатись, адже місто маленьке і всі одне одного знають, але змушені будуть прийняти сили, якщо під час конфіскації майна підприємці спробують чинити опір.


Дивно і те, що жодного розпорядження на руках у міліції не має, як і рішення суду про вилучення майна, мабуть слово нардепа Кишкаря важливіше Закону і Конституції?

Прочитано 1687 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com