ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 20 Март 2015 14:40

Помічник нардепа Кішкара від «Самопомічі» економить Ніжинський бюджет за рахунок дітей Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Помічники народного депутата Кішкара від «Самопомічі», вирішили не зупинятися на своїх досягненнях в області економії місцевого бюджету, і домогтись, аби ніжинських діточок годували не за 8 грн. на день, а цілих 6 грн, картоплею по 1 грн, яка в державній статистиці йде, як поросяча.

 

Таку думку висловив в ексклюзивному коментарі журналістам FotNews Голова ВГО «Євро Столиця» Оскер Олексій, вивчивши факти і документи по даним справам.

Шляхом перевірок, замовних матеріалів від місцевого журналіста Ігоря Волосянкіна, який утримує інформаційний ресурс за кошти бюджету та мера особисто, висвітлюючи лише потрібні матеріали, ніжинська «Самопоміч» домоглася зменшення фінансування на харчування для школярів з 8 грн., до 6 грн.

Помічники Кішкаря, вирішили не зупинятися на шляху економії бюджетних коштів м. Ніжина, які потім в кінці року можно списати, як невикористаний залишок і запропонувати не виділяти 3 млн. грн. на ремонт ліфтів і багатоповерхівок.

Нехай жителі міста Ніжина застряють в ліфтах, вбиваються, задихаються в під’їздах, самі латають покрівлі будинків, а Самопоміч буде проте бюджет економити.

Звісно ж цю радісну новину опублікував Ігор Волосянкін, який розписав імена героїв і їх заслуги перед бюджетом міста, зокрема мова йде про ініціаторів такої європейської ідеї економії бюджету.

Так зі слів Волосянкіна, випливає наступне:

«Цього тижня до прокуратури та міліції з проханням перевірити витрачання коштів ніжинського бюджету звернулись голова ГО “Ніжинське антикорупційне бюро” Михайло Булигін і помічник народного депутата, Костянтин Смалій.

Вони впевнені, що зменшити фінансову дірку бюджету міста можна. Для цього слід лише законно використовувати кошти.
Михайло та Костянтин написали в своєму зверненні, що цього року на капітальні ремонти багатоповерхових будинків і ліфтів серед ніжинських грошей передбачено три з половиною мільйони гривень.


Проте, переконані вони, будь-які капітальні ремонти будинків, які не є власністю міста заборонені законом України»

Одним словом, ніжинська «Самопоміч» з усіх сил топить авторитет і рейтинг всеукраїнської політичної сили, яка в Парламенті займає принципово проукраїнську позицію по всім питанням, які стосуються порушення прав людей чи держави.

Прочитано 596 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com