ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 20 Март 2015 13:58

Оскер: Самопоміч на місцях розпочала рейдерські захоплення Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Нещодавно безліч Інтернет ресурсів писали про те, як Ніжинська Самопоміч допомагає меру зекономити бюджетні кошти, але антисоціальним шляхом, аби потім отримати відкат в кінці року.

Таку думку вислов Голова ВГО "Євро Столиця"  Оскер Олексій журналістам FotNews в ексклюзивному коментрі 

Так нещодавно, представники народних депутатів від Самопомічі в м. Ніжин, ініціювали ряд несанкціонованих перевірок разом з неофіційними, самопроголошеними народними люстраторами, серед комунальних та приватних підприємств.

Городяни заявляють, що такі перевірки нагадують рейдерські захоплення і атаки на підприємства, які покриваються особисто мером Ніжина і депутатами від Самопомічі. Схема дуже проста.

Група помічників нардепів, разом з самопроголошеними організаціями, під пильним оком мера Ніжина, ініціюють перевірку того чи іншого підприємства, яке справно плоте податки, дає робочі місця, витримує податкову політику Яценюка з останніх сил.

Проплачений з місцевого бюджету журналіст Ігор Волосянкін через інформаційний ресурс «Уездные новости», розпочинає розкачувати тему проти того чи іншого підприємця, сам пише в коментарях під своїми замовними матеріалами заклики від гнівної громади про перевірку цього підприємця, поливаючи брудом всіх, хто намагається відстояти процес демократії під час перевірок, адже Самопоміч заходе в двері з ноги і влаштовує цілі наскоки на бухгалтерії підприємств, під соусом народних перевірок.

Так, наприклад, «Самопоміч» підняла питання про перевірку комунального підприємства, яке вже майже 10 років годує ніжинських школярів якісними обідами, на які не було жодних нарікань не від батьків, не від дітей.

Ніжинська «Самопоміч» вирішила втрутитися в спокійне життя дітей, замінивши підприємство на своє - Чернігівське.

Спочатку розпочалася інформаційна атака на директрису від Ігоря Волосянкіна, який розпочав по вказівки керівництва міста розміщати матеріали, в який окрім звинувачень, погроз, бруду в адрес жінки директриси, жодної суті питання і факту злочину.

Потім, з одобрення мера міста, «Самопоміч» почала атаки на бухгалтерію підприємства, «вивчаючи» документацію, не маючи ні прав на те, ні повноважень.
Довівши жінку погрозами, нахабством до передінфарктного стану, Самопоміч не зупинилася, розпочавши травлю жінки, щоб та не подавала документи на тендер, інакше їх Чернігівська фірма програє конкурс.

Тільки після того, як батьки звернулися до київських журналістів і громадськості, «Самопопоміч» міста Ніжина разом з псевдо Народною Радою відступила, але домоглася того, аби дітей годували не за 8 грн., а за 6, тим самим економлячи бюджетні кошти, аби потім їх списати, як залишок на кінець року.

Прочитано 1054 раз

Комментарии   

0 #1 Михаил 20.03.2015 17:51
Давно над таким высером не ржал
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com