ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 47

Воскресенье, 02 Февраль 2014 22:56

Лідеру «Спільної справи» інкримінують від 8 до 15 років Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Олександра Данилюка, лідера руху «Спільна справа», розшукує МВС, інкримінуючи йому злочин за ст. 294 Кримінального кодексу «організація масових заворушень».

 

Після того, як активісти «Спільної справи» разом з Данилюком 26 січня зайняли будівлю Міністерства юстиції України, міліція порушила кримінальну справу за відповідним фактом, але це був вже не перший випадок подібної діяльності «спільних активістів». Раніше вони зайняли будівлі Міненерго та Мінагрополітики.

 

Багато хто із опозиціонерів та з мітингувальників вважає, що дані дії дискредитують Майдан і його методи боротьби, адже неузгоджена діяльність та свавілля в основному призводили до неутішливих наслідків. Те ж саме трапилось із Данилюком. Степан Кубів, комендант Будинку профспілок, не схвалив дане рішення, він наголосив, що дані провокативні дії можуть привести навіть до того, що оголосять надзвичайний стан в країні. Також, Юрій Луценко в ефірі 5го каналу озвучив, що дані дії з Майданом узгоджені не були. Наразі Олександра розшукує УБОЗ. Міра покарання та запобіжний засіб – тримання від вартою від 8 до 15 років.

25 січня Ставицькому вдалось достатньо швидко вирішити проблему захоплення Міненерго, за декілька годин Данилюк та активісти покинули будівлю і зосередились на фронті зовнішнього блокування.

 

27 січня «Спільна справа» в Мінюсті також обрала іншу стратегію і перейшла від блокування будівлі на блокування входу.

 

29 січня Штаб національного супротиву, Самооборона Майдану та свободівці звільняли будівлю Мінагрополітики.

 

Сам Данилюк коментує дії організації наступним чином, передає Українська правда:

«Зараз ми провели огляд приміщень, ми виявили багато цікавих документів, ми їх оприлюднимо найближчим часом. Після того, як тут відбудеться огляд приміщень, ми припиняємо». Щодо загрози введення надзвичайного стану в Україні через дії його активістів, Данилюк сказав, що «надзвичайний стан на сьогоднішній день в країні вже введено. Більше того, введено не просто надзвичайний а терористичне становище, в рамках якого терористичний режим Януковича викрадає людей, вбиває, спалює їх майно» - говорить Олександр.

На думку Данилюка, в столиці та інших містах «проходить національно-визвольна війна проти окупації Російської федерації». Лідер «Спільної справи» вважає, що Віктор Янукович може залишитися на своїй посаді за умови негайного призначення дострокових виборів і створення Уряду народної довіри.

 

 

Своїми діями Данилюк прирік не лише себе до кримінальної відповідальності, але й певним чином дискредитував власну організацію, її назву та активістів. Якщо організація та її члени бажають бути частиною спільної справи, то вони не мають йти на дії, що раніше не узгоджувались із соратниками. Подібною активністю люди вносять лише лепту дезінтеграції та ускладнюють і без того не системне функціонування органів Майдану.

Прочитано 809 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com