ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Среда, 25 Июнь 2014 17:51

Звільнені судді намагаються повернути свої посади

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів, які були звільнені у квітні відповідно до закону «Про Відновлення довіри до судової системи», зараз намагаються повернути собі посади.

Як повідомляє Українська правда, ці особи планують провести засідання 1 липня. У ході заходу вони зокрема збираються розглянути питання в щодо «припинення відставки суддів».

Підставу для відновлення колишнього складу ВККС дало рішення Окружного адміністративного суду Києва. Суддя Шулежко В. П. постановив, що «припинення повноважень членів Комісії належить до компетенції саме Комісії, що є дискретним повноваженням».

Адмінсуд наказав екс-главі ВККС Ігорю Самсіну «продовжити виконання своїх обов'язків до початку роботи новосформованої Комісії, не змінюючи свого юридичного статусу і без змін обсягу своїх повноважень».

Як заявив активіст реанімаційного пакету реформ Олександр Білоус, ця ситуація вказує на готовність суддів використовувати будь-які лазівки для повернення на посади.

«Спроби використовувати для проведення засідання обставини, встановлені в рішенні Окружного адмінсуду міста Києва, є неправомірними, оскільки, по-перше, воно не набуло законної сили, оскільки була подана апеляційна скарга. По-друге, є рішення Вищого адмінсуду України, який встановив у своєму рішенні що повноваження членів комісії припинені», - прокоментував Білоус.

Для нового Генпрокурора засідання ВККС стане випробуванням щодо кваліфікації дій членів комісії.

Остання заявляє про свої наміри розглянути клопотання про відсторонення судді від посади. Однак внесення такого подання перебуває виключно у компетенції Генерального прокурора України.

Прочитано 1776 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com