ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Вторник, 13 Май 2014 15:15

У Нацгвардії своя символіка

Автор 
Оцените материал
(2 голосов)

Указом в. о. президента України Олександра Турчинова затверджено символіку Національної гвардії України. 

Про це повідомили на сайті в. о. президента.

Даний Указ заснував емблему та прапор Нацгвардії, а також бойові прапори територіальних об’єднань, військових частин, вишівНаціональноїгвардіїУкраїни та штандарт командувачаНаціональноїгвардіїУкраїни.

На емблемі зображений прямий рівносторонній хрест, в центрі якого у темно-зелений восьмигранник вміщено малий Герб України.

Прапор Нацгвардії становить прямокутне синє полотнище з емблемою в центрі. На зворотній стороні прапора міститься напис золотистого кольору «Національна гвардія України».

Прочитано 647 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com