ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 29 Август 2018 18:15

Чи дозволять олігархи українцям обрати Тимошенко? Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На сьогоднішній день жоден соціолог не ризикує назвати іншого лідера Президентських симпатій, окрім Тимошенко, пише FotNews з посиланням на Poroh News

Це той момент, коли плани олігархів поплутав сам народ своїм чітким вибором на користь Тимошенко. Якщо раніше рейтинги людям малювали продажні соціологи, політологи та кишенькові політичні інститути, то зараз для всіх рейтинг Тимошенко - це факт від якого не відхрестишся і купленими соцопитуваннями. Все що залишається крупним олігархам, таким як Ахметов, Фірташ, Коломойський - це домальовувати рейтинги іншим кандидатам, переставляючи їх з другого на третє місце і навпаки.

Ми чітко спостерігаємо маніпуляцію з Бойком, Гриценком, Рабиновичем, яким докупляють відсотки, аби переконати суспільство що саме вони претенденти на другий тур. Де чий кандидат і хто кому ляльковод здогадатися не важко. Достатньо подивитися чиї сайти і соцопитувальні групи публікують рейтинг. У Ахметова свої ресурси у Коломойського свої і виходячи з цього видно де чий проект під назвою кандидат.

З Тимошнко все інакше. Вона сама собі політик і незалежна політична одиниця, на яку працюють багато років віддані однопартійці по всій Україні, і ціна цій праці - відсутність потрібності в куплених соцопитуваннях. Питання в іншому. Чи погодяться олігархи уступити українському народу і дозволити нарешті обрати свого кандидата, а не того кого нам на в’яжуть, так як це було з Яценюком чи Порошенком.

На минулих виборах людей поставили перед фактом: європейським прем’єром може бути виключно Яценюк, а зупинити війну за години лише Порошенко і ніякого другого туру, у нас війна.

Люди повірили і пішли виконувати ідеї олігархів, втілюючи їх в життя шляхом голосування. Теж саме з Кличком. З «нульового рейтингу» по змові олігархів, його зробили «брендовим» кандидатом і посадили в крісло мера. Карта була розіграна чітко.

Тимошенко поливати брудом і виштовхувати в політичний смітник через газети і телевізори, радіо і сайти. Три ключових посади, три ключових олігархи поділили між собою за пляшечкою бренді. Народ виконав задумку досконало. В результаті народ воює, а вони жирують.

Тепер народ в спину не пхають і війною не залякають. Голови остудилися і зараз тверезо оцінюється ситуація з країною. Як результат - Тимошенко має найвищий відсоток довіри і єдиний претендент на головне крісло.

Олігархічна трійка, яка нав’язала нам Порошенка, Яценюка і Кличка своїми купленими рейтингами, скориставшись війною, тепер не знає, як відвернути увагу людей від Тимошенко.

Гриценка тягнути за вуха і ліпити йому рейтинги також не виходить через його міністерське минуле, коли він «розбазарив» військові землі і знищив програми по будуванню житла для військових родин.

Бойка тягне вниз його походження з «партії регіонів», де він був головним кривавим радником Януковича. Якщо до цього добавити його вишки нафтові на яких вів нажився і також минуле міністерське, то рейтинги не на його користь і люди це пам’ятають.

Теж саме стосується і Рабіновича, який був фінансистом у Януковича і від цього вже клейма нікуди не подінешся, скільки б партій не створив і не змінив, все одно вони будуть екс-регіоналами і цим все сказано.

Залишається Тимошенко. Її життєвий шлях і політичні кроки будуть ще на перебій описувати в книгах і пишатися нею так, як сьогодні світовими політиками жінками, яких раніше свій народ не визнавав.

Весь бруд і наклепи змиє час. Олігархи чим більше з нею воюють тим більше люди розуміють хто є хто в політиці і віддають перевагу саме Тимошенко.
Світ визнав Юлію Тимошенко найкращим політиком і це головна її заслуга на світовій арені, яку не купиш за гроші.

Прочитано 190 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com