ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 27 Август 2018 20:26

Вадим Івченко: Юлія Тимошенко прагне сформувати ефективну систему управління країною Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко здатна дати таку платформу, яка допоможе сформувати ефективну систему управління державою.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко повідомив у прямому ефірі на телеканалі «NewsOne».

Як повідомив політик, 24 серпня лідер «Батьківщини» презентувала у Києві концепт Нової народної Конституції. Під час заходу Тимошенко відкрито розповіла про наявність в Україні дуалізму влади, про те, що немає реального народовладдя, що народ не може впливати на людей, яких обирає.

«Вона також розповіла про те, що люди не мають права на референдум, про те, що правоохоронні органи призначаються фактично коаліцією. І правоохоронні органи не працюють проти тих, хто формує виконавчу владу або проти тих корупціонерів, які присмоктуються до державного бюджету наче п’явки і заробляють корупційні гроші», – розповів Вадим Івченко.

До того ж, зазначає парламентарій, ні чинна Верховна Рада, ні майбутня не здатна змінити ситуацію в Україні. Саме тому сьогодні необхідно змінити систему координат, змінити платформу і робити це треба за допомогою людей, переконаний депутат від «Батьківщини».

І саме Юлія Тимошенко разом з командою експертів, правників, науковців формує наразі таку платформу, щоб потім винести напрацьований проект нової Конституції на затвердження всенародним референдумом.

Вадим Івченко наголосив, що сьогодні вкрай необхідно сформувати ефективну систему управління державою, де чиновники і депутати, які обираються, слугуватимуть народу України.

Прочитано 112 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com