ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 27 Август 2018 20:09

З.Шкіряк: Не може зрадник Медвечук, представляти Україну в будь-яких переговорних групах Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Щодо цього путінського персонажа, я протягом чотирьох років кричав, що це ганьба України. Що не може зрадник, не може агент впливу Кремля, ФСБшник в чистому вигляді, путінський кум бути представником України в будь-яких переговорних групах. Він у 2014-му році, якщо не помиляюсь, взагалі на перемовинах у Луганську ту сторону представляв. Якщо мені не зраджує пам'ять. І це, безумовно, наслідки в тому числі, вибачте, досить слабкої позиції держави щодо таких людей, яким безперечно місце зовсім в інших скажімо так речах. Тут в першу чергу, якщо це залежало від МВС, повірте, все було б зовсім інакше. Це все ж таки в першу чергу питання СБУ та Генпрокуратури. І в тому числі контрозвідки".

Крім того, Шкіряк сказав, чи фігурує Медведчук у справі Рубана:

"Що стосується Рубана, я неодноразово говорив, я не знаю, як відбувається слідство і яка там інформація. Щодо його провини там жодних сумнівів нема. І він, і Савченко готували і терористичні акти і вбивство українців. Тут, думаю, жодних заперечень не буде. І я сподіваюся, що суду буде справедливим. Але особисто у мене немає сумнівів, що там стирчать вуха путінського кума. Інше питання, яка буде доказова база безпосередньо у слідства".

Він також додав, що реваншисти нині в Україні прагнуть зробити контрреволюцію:

"І те, що реваншисти сьогодні намагаються сьогодні реалізувати сьогодні в Україні контрреволюцію – також сумнівів немає. Мені легко це коментувати, бо я про це кричу всі останні роки, що раніше пізніше ми всі це відчуємо. Бо безумовно жорстка позиція держави щодо захисту націнтересів і нацбезпеки України повинна була бути досить потужна. У 2014-2015-2016 роках. Тим не менш я залишаюсь оптимістом".
Прочитано 77 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com