ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Воскресенье, 22 Июль 2018 14:10

Український народний депутат переплив Босфор в першій 10-ці серед переможців Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні в Стамбулі пройшов 30-й щорічний міжконтинентальний заплив через протоку Босфор.

У запливі, організованому Національним олімпійським комітетом Туреччини, взяли участь 2.419 осіб з 55 країн світу. В ході змагань плавці подолали відстань в 6,5 кілометрів, пропливши з азіатської частини Стамбула на європейську.

Перше місце серед чоловіків зайняв Догукан Улач з Турецької Республіки Північного Кіпру (ТРПК) з результатом 46 хвилин 58 секунд.

Друге місце зайняв турок Ерге Дждан Гезміш - 47 хвилин 14 секунд, в той час як третім став американець Олександр Костич - 47 хвилин 41 секунда.

Серед жінок перше місце посіла турецька спортсменка Хіляль Зейнеп Сарач з результатом 50 хвилин 30 секунд. Друге місце зайняла її співвітчизниця Бусі Топчу - 50 хвилин 40 секунд, випередивши американку Емі Дантзлер, яка взяла третє місце, на 10 секунд.

У числі учасників запливу був чемпіон світу і Європи, народний депутат Денис Силантьєв з України, котрий з результатом 53 хвилини і 10 секунд ввійшов в 10-ку серед тих, хто переплив Босфор цього року, про що повідомила на своїй сторінці в Facebook Інна Силантєва:

«Поздравляю народно депутата и любимого Дениса Силантьева! В 10 лучших !Босфор! Дистанцию 6,5 км . Приплыл за 53,10 секунд! Скоро объявят какое занял место. Ждём! Зарегистрировалось на участие в заплыве более 3,5 тысячами пловцов со всего мира» - прокоментувала вона.

За запливом також спостерігав олімпійський рекордсмен, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.


Нагадаємо, що перший заплив через Босфор відбувся в 1989 році. Тоді в ньому взяли участь 68 плавців. З тих пір заплив стрімко набирає популярність.

Прочитано 587 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com