ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 23 Декабрь 2017 11:26

Відтепер в українській політиці точно з‘явився боєздатний «лівий фланг» Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У Житомирі 19 грудня 2017 року, якраз на свято зимового Миколая, побував лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива. 

 

Це перший його приїзд, який, головним чином, носив ознайомчий характер, про що зауважив сам голова СПУ. Житомирщина для нього - цілком новий регіон, з яким біографія новачка «великої» української політики ще не пересікалась. Знайомство із Житомиром Ілля Ківа провів за усталеним серед політиків сценарієм: відкрив партійний офіс обласної організації СПУ, провів прес-конференцію для місцевих журналістів, виступив у прямому телеефірі та поздоровив вихованців одного із дошкільних закладів.

Ілля Кива найпершим чином зазначив, що він та його однопартійці не збираються бути і не будуть спадкоємцями тієї «лівої ідеї», яку свого часу сповідували чимало колишніх українських політиків. Новий лідер Соціалістичної партії вважає, що насправді «ліва ідея» в Україні довго знищувалась, а насправді була суттєво дискредитована. Очевидно саме тому партії лівого спрямування опинилися у своєрідному політичному офсайді, коли над Україною нависли революційні випробування та війна. На думку Іллі Киви, «лівий фланг» українського електорату вже давно і доволі успішно експлуатують відомі в Україні політичні сили. Наприклад, «Батьківщина» та Радикальна партія Олега Ляшка, які насправді для вирішення гострих та доленосних питань сучасної України вже не знадобляться. Адже колишній лідер СПУ Олександр Мороз, якого раніше демонстрували в образі добропорядного інтелігента, що мав бути схожий на сільського вчителя і відповідати ідеальним уявленням про справедливість, не виправдав покладених на нього надій. Теж саме можна сказати і про ще одного лідера партії, який, за словами Іллі Киви, найчастіше постає перед сільськими виборцями в «образі любимого зятя», що намагається взяти в руки вила і бути більше біля корів, ніж біля людей. Загалом, якщо врахувати вислів новоспеченого голови Соцпартії про те, що ідеї Маркса та Енгельса для нього особливої актуальності не мають, то виходить, що на «лівому фланзі» сучасної української політики з’явився політик доволі епатажного і однозначно радикального забарвлення.

Наголос на силу, на силовий варіант негайного вирішення найгостріших проблем держави – це найперше враження, що складається у розмові із лідером СПУ. «Ліва ідея» має служити насамперед посиленню обороноздатності країни, а сучасні українські ліві вміють любити Батьківщину і, водночас – здатні знищувати її ворога», - такі та подібні вислови Ілля Кива неодноразово повторював під час своєї зустрічі із журналістами житомирських ЗМІ.

«Ми достатньо радикальні, незручні та агресивні, але цього вимагає нинішня ситуація, бо всередині країни накопичилось не менше лайна, ніж там, де триває справжня війна», - каже нинішній голова Соціалістичної партії України.

Стосовно конкретних і найперших завдань, які Ілля Кива та його соратники по партії збирається вирішувати, то це повернення у загальнонародну власність стратегічно важливих підприємств, які були раніше приватизовані, а фактично – віддані олігархам, які за допомогою постійного зростання тарифів, набивають собі кишені, а країну заганяють у прірву. Тому контроль над енерго – та газопостачальними компаніями має бути відновлений, як першочергове завдання справедливої влади. Щодо земельних відносин, які сьогодні привертають увагу не лише українців, але й інвесторів із інших країн, то Ілля Кива категорично заперечив можливість продажу земель сільськогосподарського призначення у найближче десятиліття.

«Селян сьогодні легко дурять із паями, а якщо дійде до розпродажу землі – їх надурять просто безбожно», - зауважив лідер СПУ, додавши, що можливо за 20 років, коли ситуація в Україні значно покращає, питання про продаж землі вирішиться у цивілізований спосіб.

Доволі конкретно і чітко головний соціаліст України висловився і щодо проблеми нелегального видобутку на Житомирщині бурштину. «З цим неможливо боротися і робити цього не можна, бо у таких ситуаціях рецепт вирішення проблеми вже давно відомий: треба легалізувати видобуток, а контроль за бурштинокопачами встановлюється за рахунок надання відповідних ліцензій», - так бачить свій варіант вирішення «бурштинового» питання Ілля Кива. На запитання щодо тотального поширення корупції у житті українського суспільства і, найпершим чином – у роботі державних чиновників, лідер Соцпартії України зазначив, що методи боротьби із цим «прокляттям» мають бути адекватно радикальними розмаху корупції. І Соціалістична партія, і особисто Ілля Кива, стануть скальпелем, який допомагатиме лікувати корупцію, як хворобу суспільства. Щоправда, відповідаючи на запитання щодо розвитку подій у справі із військовими рюкзаками, до якої начебто причетний син міністра МВС А.Авакова, Ілля Кива кількаразове загострив увагу журналістів на їх відповідальності, як творців, носіїв та поширювачів інформації. Часто – неповної, фрагментарної, неперевіреної, а тому – неправдивої.

Найбільше, що вразило журналістів житомирських ЗМІ, це безпосередність голови СПУ Іллі Киви та вміння знаходити блискавичну відповідь. Так, вони небездоганні з точки зору літературної побудови, однак і під час прес-конференції, і пізніше, коли Ілля Кива був в ефірі одного із житомирських телеканалів, він виглядав абсолютно відвертим і намагався відповідати на запитання журналістів відверто, чітко і промовисто.

Відтепер зрозуміло, що нинішній, вже оновлений «варіант» Соцпартії України, матиме суттєво інший вигляд від своїх попередників – соціалістів двадцятирічної давності.

«Ми знаємо, що сьогодні у зоні АТО за три з половиною роки побувало 280 тисяч воїнів, кожен із яких може власноруч підтримати наші вимоги, які їм зрозумілі найбільше. Адже наш акцент на визволення України і наведення у ній порядку найкраще зрозуміє воїн, ветеран, побратим», - так прокоментував Ілля Кива ймовірну соціальну «базу» партії, яку йому довелося очолити.

Однак тут же лідер СПУ зауважив, що визначальною у роботі соціалістів буде увага до дітей, які за три –п‘ять, чи вісім років, стануть виборцями, захисниками Вітчизни і повноправними її громадянами.

Прочитано 295 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com