ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 19 Декабрь 2017 16:36

Олександр Мирний: В нацкомісії при НКРЕКП мають бути такі, як Володимир Назимка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Народний депутат 7-го скликання від ВО «Свобода» Олександр Мирний прокоментував журналістам нашої редакції FotNews призначення Порошенком членів нацкомісії при НКРЕКП, та запевнив, що любий контролюючий або регулюючий орган повинен робити в інтересах держави, а не груп посадовців, які мають вплив на нього:

«НКРЕП має бути незалежним органом, тоді він буде працювати більш ефективно, хоча б в усякому разі теоретично. Весь світовий досвід якраз і підказує, що будь-який орган регулюючий чи контролюючий, який є незалежний від будь-якої гілки влади сьогодні створений так що працює проти вас і стримує. Знаходиться компромісне рішення, яке так чи інакше влаштовує всі зацікавлені групи. Якщо відбувається намагання будь-якої групи чи то оточення Президента разом з ним, чи то парламент, чи кабмін намагаються підім’яти під себе будь-який контролюючий чи регулюючий орган в результаті він починає обслуговувати інтереси тієї групи, яка отримає над ним контроль, тому звичайно мене, як людину, яка живе в цій країні, а по-друге людину, яка щодня має сумний досвід роботи з тими рішеннями, які приймає НКРЕП обурює. Мене звичайно цікавить ,щоб цей орган був незалежний і щоб він приймав інтереси з вигодою для країни і суб’єктів господарювання України, а не певних груп, тому я достатньо негативно ставлюсь на сьогоднішній день до того що відбувається і сподіваюсь на покращення в цьому питанні в найближчому майбутньому. Краще знаходити компромісне рішення, яке йде на користь всім, а не ламати через ногу, тому що нічого вічного не буває. Справа в тому, що пройдуть вибори і потім все може повернутися, якщо можна одній групі контролювати всю владу, то чому іншій, яка прийде після цієї не може захопитися тим самим? Тому мабуть краще показати що є компромісні рішення, які влаштовують більшість, а не «впихувати» тих людей, які будуть задовільняти тільки одну групу» - заявив Мирний.

Також колишнього політика запитали стосовно Володимира Назимка, котрого сьогодні підтримали більш ніж 5 громадських організації за його професійні досягнення в листі до Президента з проханням обрати його до складу НКРЕП

«Я цю людину знаю досить давно і я дивуюся, як настільки професійна людина ще не покинула Україну, адже в нього були пропозиції по співпраці із-за кордону в енергетичній галузі, але він відмовився при чому не один раз, це по-перше, а по-друге це професіонал з великої літери , вся робота і всі ті речі за котрі він відповідає завжди зроблені по десятибальній оцінці на десять» - додав Олександр Борисович.
Прочитано 843 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com