ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Понедельник, 18 Декабрь 2017 15:19

Іван Цанько звернувся до Порошенка щодо обрання до складу НКРЕКП бійця АТО Назимка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Громадська організація«Провідна Рада» на чолі з її головою Іваном Цаньком звернулась до Президента з пропозицією обрати до складу НКРЕП КП бійця АТО Назимка Володимира Валерійовича, уродженця Івано-Франківської області, котрий перебував на керівних посадах в енергетичній сфері більше 15 років. 

Причиною, через яку за нього вступилось громадське об’єднання є досвід минулих років та бойові заслуги, а саме те, що Назимок є порядним сім’янином трьох дітей та бійцем АТО в складі 73-го центру спецпризначення ВМФ.

«…В розрізі останніх подій громадська організація «Провідна Рада» вітає кроки Влади до стабілізації роботи державного регулятора у сфері енергетики та комунальних послуг. Разом з тим, хотілось би щоб при формуванні складу НКРЕКП за квотою Президента України була врахована громадська думка. Зокрема, наша громадська організація рекомендує Вам, як кандидата на посаду члена НКРЕКП, Назима Володимира Валерійовича, який має досвід у енергетичній сфері понад 15 років…» - йдеться в звернені.

Примітка: Іван Цанько - голова громадської організації «Провідна Рада», фаховий спеціаліст з надання послуг щодо організації охорони здоров’я, захисту прав пацієнтів і медичних працівників та у сфері ліцензування господарської діяльності в області медицини. Є співавтором кількох законопроектів у галузі медицини та фармації.

Прочитано 1985 раз Последнее изменение Понедельник, 18 Декабрь 2017 16:32

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com